Team Gezond in...

Het team van Gezond in… is verantwoordelijk voor de uitvoering van het programma en heeft nauw contact met zowel GIDS-gemeenten als met verschillende partners uit het werkveld van Onderzoek, Preventie & Zorg. 

Daphne Ketelaars

Programmaleider

d.ketelaars@pharos.nl

 

 

Annelies Acda

Accounthouder regio Flevoland, Zuid-Holland, Zeeland, Twente, delen van Gelderland en de vier grote steden. 

a.acda@pharos.nl

Aldien Poll

Accounthouder regio Friesland, Rijnmond, Midden-Brabant en Midden-Holland.

a.poll@pharos.nl 

Frea Haker 

Accounthouder regio Overijssel en delen van Gelderland. 

f.haker@pharos.nl

Anneke Hiemstra

Accounthouder regio Noord-Holland, Limburg, Oost-Brabant en delen van Gelderland.  

a.hiemstra@pharos.nl

Hanneke van Zoest

Accounthouder regio Groningen, Drenthe, delen van Gelderland, en Kennemerland

h.zoest@pharos.nl

Karen Hosper

Senior projectleider- en onderzoeker

k.hosper@pharos.nl

Annette Duivenvoorden

Projectleider

annette.duivenvoorden@platform31.nl

 

 

Edith Smulders

Strategisch adviseur

info@gezondin.nu

Volkan Akdag

Projectleider

v.akdag@pharos.nl

Robbert van Bokhoven

Senior projectleider 

r.vanbokhoven@pharos.nl

Julie Vroom

Communicatieadviseur

j.vroom@pharos.nl

Karin Egelmeer 

Junior communicatieadviseur

k.egelmeer@pharos.nl

Petra Baars

Managementassistente

info@gezondin.nu

Hanna van Bruggen

Junior Projectleider 

h.vanbruggen@pharos.nl 

HomeIntegrale aanpakInstrumentenNieuwsProgramma Gezond In...GIDS-gemeentenGemeenteraadsledenPraktijkvoorbeeldenBlogsPrikbordKalenderDeelnemers Inloggen